Олимпиада чемпионы Ермахан Ыбырайым депутат атанды

Oinet.kz 14-01-2021

Nur Otan партиясынан Алматы мәслихатына депутаттар тізімі бекітілді, - деп хабарлайды Oinet.kz.

Ермахан Ыбырайымов.jpg

Nur Otan атынан Алматы мәслихатына депутаттар тізімінде барлығы 29 адам бар.

Ұсынылған тізімде әйелдердің үлесі - 31 пайызды, жастардың үлесі - 24 пайызды құрады. Орташа жас - 43 жас, құрамы 5 жылға жасарды.

Nur Otan атынан Алматы мәслихатына депутаттар тізімі:

1. Ақанова Әсия Айқанқызы-Алмалы ауданының белсенді ұзақ өмір сүру орталығының және "Күміс ғасыр" ҚҚ директоры.

2. Авершин Константин Викторович – "Мен-алматылықпын"НҚ көшбасшысы.

3. Әбдімәлік Жансая Даниярқызы - қазақстандық шахматшы, халықаралық спорт шебері және әйелдер арасындағы гроссмейстер.

4. Әділханов Мұрат Әділханұлы – "көктем групп ЛТД"Басқарма Төрағасы.

5. Байтасов Арманжан Мерекеевич – tanmedia Group директорлар кеңесінің төрағасы.

6. Бекенова Гульжан Мирзалиевна-"№169 мектеп-лицейі " КММ директоры.

7. Білісбеков Асқар Ерғалиұлы – "Алматы" ӘКК " АҚ Басқарма Төрағасы.

8. Булекбаева Райхан Чантовна-колледж директоры. Д.Қонаев.

9. Грачев Михаил Владимирович – "ДСУ-13"АҚ директоры.

10. Есматов Серік Аманжолұлы-параолимпиялық спортшы, волейболдан ҚР жастар құрамасының экс-капитаны.

11. Жүдебаев Арман Әділханұлы-Қазақ ұлттық консерваториясының ректоры. Құрманғазы.

12. Зулеев Мұхтар Махамбетович - "Good food KZ"ЖШС директоры.

13. Ләззат Еркенқызы Ибрагимова – "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі"АҚ Басқарма Төрайымы.

14. Ибраимов Ермахан Сағиұлы - бокстан Олимпиада чемпионы, "бокстан олимпиадалық даярлау орталығы"РМҚК директоры.

15. Канкуров Станислав Владимирович-Nur Otan Алматы МФ төрағасының бірінші орынбасары.

16. Қасымов Ерболат Болатұлы – "Айсұлтан"холдинг компаниясы директорлар кеңесінің төрағасы.

17. Алтынай Орманқалиқызы Көбеева-Алматы қаласы Қоғамдық кеңесінің хатшысы, "ақпараттық-ресурстық орталық" ҚҚ директоры.

18. Кодасбаев Алмат Тұрысбекұлы-ШЖҚ "Қалалық кардиологиялық орталық" МКК бас дәрігері, "100 жаңа есім"жобасының жеңімпазы.

19. Құдайберген Қайрат Құдайбергенұлы-Q3 Worldwide инвестициялық холдингінің директоры.

20. Құрманбек Әсел - "Green Works"ЖШС құрылтайшысы.

21. Нәбиев Әміржан Әміржанұлы-"Атрикс-Строй"ЖШС директоры.

22. Садықов Болат Нұрмырзаұлы - "№5 Қалалық клиникалық аурухана"МКК бас дәрігері.

23. Сәрсенбай Қали Қошқарұлы - "Алматы ақшамы"газетінің бас редакторы.

24. Талбидинов Есенгелді Закирханұлы - "жол-Транссервис-2006"Бас директоры.

25. Тау Нұрымбек - "Daco motors KZ"директоры.

26. Зәуреш Әбілғожанқызы Өмірбаева – Алматы қаласы "Кәсіподақ орталығы"Аумақтық кәсіподақтар бірлестігінің төрайымы.

27. Финогенов Максим Владимирович - "DWS group"компаниясының директоры.

28. Шардинов Шухрат Ахметжанұлы - "АЗМК"бас директоры.

29. Шимашева Рахат Сейдахметқызы - Алматы қаласы әлеуметтік әл-ауқат басқармасының басшысы.

Бүгін әйгілі қазақ суретшісі Әбілхан Қастеевтің туған күні
Шымкент: Рысқұлов–Қонаев қиылысындағы жолайрық құрылысының ІІ кезеңі қарашада аяқталады
Сәйкес тақырыптар
Көтерілу
×